Богословська дала зрозуміти співрозмовникам, що вона делегована парламентом України та перебуває у Лондоні з офіційною місією. Однак, у апараті Верховної Ради повідомили, що їй не оформлювалося відрядження до Британії на ці дати. Тобто, фактично вона перебувала у Лондоні з приватною поїздкою.
У Лондоні, де Богословська намагалася переконати істеблішмент у справедливості вироку Юлії Тимошенко, її супроводжував піарник з агентства Burson-Marsteller, яке уклало контракт з Партією регіонів, а також чоловік Богословської, який, як пише «Українська правда, вразив усіх присутніх своїм зовнішнім виглядом – "прийшов ледь не у спортивному костюмі".
Коли журналісти спробували розпитати Богословську про цей візит, вона виглядала роздратованою. Спочатку вона стверджувала, що перебувала в Лондоні з офіційною місією , але згодом назвала своїм "приватним життям" присутність чоловіка на переговорах. Наприкінці діалогу Богословська взагалі вийшла з рівноваги: "Вы уже просто дешевые. Дешевые! Я имею право, и мой муж имеет право! У нас достаточно статуса, чтобы ездить вместе. Всего вам хорошего".
Нагадаємо, з початку цього року президент Віктор Янукович не здійснив жодного офіційного візиту до держав Західної Європи та Північної Америки. У січні він побував лише на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, де у нього фактично не було двосторонніх зустрічей, а також на саміті НАТО в Чикаго, де президент був публічно проігнорований німецьким канцлером Ангелою Меркель.
Зустріч президентів Центральної Європи в Криму взагалі довелося відкласти через масовий бойкот Януковича.
Тим часом, експерти прогнозують, що Партія регіонів намагатиметься посадити в крісло голови Верховної Ради нинішнього першого заступника спікера комуніста Адама Мартинюка.
Нагадаємо, після ухвалення 3 липня скандального "мовного" закону, наступного дня голова ВР Литвин і його заступник Томенко подали у відставку. Якщо Литвин не відкличе свою заяву, за тиждень парламент матиме право обрати нового голову Верховної Ради
За інформацією ЗМІ, найбільші шанси очолити Раду має Іван Плющ. Натомість, на думку політолога Тараса Березовця, яку він озвучив в коментарі Тижню, найвірогіднішими кандидатами на посаду спікера парламенту є глава фракції Партії регіонів Олександр Єфремов та нинішній віце-спікер комуніст Адам Мартинюк.
А В Одесі 11 липня сталася сильна злива і буревій, внаслідок чого в кількох районах міста були перебої з електропостачанням. Злива почалася о 12:30 і протривала близько півтори годин.
У деяких районах міста випав град, деякі градини сягали розміру волоського горіха.
Через сильні опади підтопило кілька вулиць у всіх 4 районах міста, внаслідок чого на дорогах спостерігалися сильні затори. У деяких місцях рівень води сягав 1 метра.
Крім того, сильний вітер повалив велику кількість дерев, що також ускладнює проїзд містом.
Нагадаємо, у ніч з 9 на 10 липня внаслідок дощу та сильних поривів вітру через спрацювання систем захисту ліній електропередач було знеструмлено 124 населених пункти у шести областях.
А Конституційний Суд знайшо «соломонове рішення»проблеми недоторканності. Він визнав можливим скасування недоторканності депутатів Верховної Радиі назвав неконституційним – скасування недоторканності президента й суддів. Таке рішення оголосив голова КС Анатолій Головін у залі засідань суду.
20 червня 2012 року парламент направив на оцінку в КС законопроект про скасування недоторканності президента, депутатів і суддів (№10530), розроблений опозицією.
У квітні 2010 року КС уже розглядав законопроект №3251 і визнав конституційним можливе обмеження депутатської недоторканності й неконституційним можливе скасування недоторканності Президента.
5 липня парламентська більшість направила в КС свій законопроект, яким передбачається обмеження депутатської недоторканності.
А президент Віктор Янукович пообіцяв надовго вирішити мовну проблему. За словами Януковича, у громадян не виникає жодних проблем із використанням української та російської мов, натомість політики весь час «розігрівають якісь пристрасті» навколо цієї теми.
«Тому найкращий орієнтир у цьому питанні – Європейська хартія про мови. Наскільки цей закон відповідає цій хартії, її стандартам – мають сказати експерти», – зазначив Янукович.
«Мене запевняють законодавці – ініціатори цього закону, що він пройшов експертизу у Венеціанській комісії. Якщо це так – ми побачимо. Зараз якраз іде цей процес. Він дозволить нам дійсно знайти рішення, яке дасть змогу зняти надовго мовне питання в Україні», – сказав Янукович.
Нагадаємо, 3 липня Верховна Рада ухвалила закон «Про засади державної мовної політики», що спричинило хвилю протестів по всій Україні та за кордоном.
Спікер Володимир Литвин, який 4 липня подав у відставку, заявив, що не має наміру підписувати цей закон через порушення, допущені під час його прийняття.