НОВИНИ

Литвин оголосив про відставку

Голова Верховної Ради Володимир Литвин просить депутатів прийняти його відставку. Про це він заявив на засіданні Верховної Ради.

Литвин зазначив, що вчора на 14.30 його запросили на нараду до президента.

«Ці заходи закінчилися десь близько 20 години і в той же час, як сказав один народний депутат України, «ми розвели їх, як кошенят». Розвели насамперед мене. Але, за великими рахунком, розвели Україну, розвели народ. І я думаю, що оці плоди оцього розводу ми ще будемо пожинати», – підкреслив Литвин.

Він зазначив: «За таких обставин прошу розглянути питання і прийняти рішення про мою відставку». Ці його слова зустріли оплесками присутні у ложі журналістів та помічників.

"Вчора, за великим рахунком "розвели" народ", – заявив Литвин.

Нагадаємо, у відставку також подав віце-спікер Микола Томенко. Він пояснив своє рішення тим, що останнім часом Рада перетворилася із представницького органу народу в інститут обслуговування політичного режиму президента Віктора Януковича.

3 липня Рада прийняла в цілому закон про основи державної мовної політики. Вечірнє засідання проводив перший віце-спікер Адам Мартинюк.

Читайте також: Закон про мови: регіонали-«безпрєдєльщики» не помічають безпомічних опозиціонерів

Литвин раніше виключав можливість розгляду парламентом на пленарному тижні 3-6 липня в другому читанні мовного законопроекту.