«На підставі свідчення затриманих осіб, в тому числі й голови напіввоєнізованого формування Гії Учава, ми висуваємо обвинувачення Біцадзе у підготовці збройного опору і масових безладів», – заявив він.
Сакварелідзе не став вдаватися в інші подробиці справи лише заявивши, що «прокуратура має порушити клопотання перед судом та застосувати відносно Бадрі Біцадзе запобіжний захід без утримання під вартою, зокрема, заставу».
Нагадаємо, 22 травня Бурджанадзе оголосила початок революції в Грузії. У той же день відбулися зіткнення поліції з демонстрантами. Поліція застосувала гумові кулі і сльозогінний газ.
Пізніше Росія висловила «глибоку стурбованість» порушенням прав людини в Грузії. Посол Грузії в Україні Грегол Катамадзе заявив, що 21-22 травня, під час акцій протесту в Тбілісі і Батумі, російські війська були підтягнуті до кордонів Грузії.
Влада Грузії розігнала акції протесту організовані в центрі Тбілісі опозицією. За словами Саакашвіли, перед розгоном лідери опозиції, втікаючи з місця мітингу на автомобілях, задавили двох людей.
26 травня МВС Грузії розповсюдило аудіозапис розмови одного з організаторів протестів Ніно Бурджанадзе зі своїм сином Анзором Біцадзе, під час якого йшлося про можливу підтримку спецназом ГРУ РФ, протестуючих грузинських опозиціонерів.
Однозначного ставлення до подій у Грузії немає. Більшість неурядових організації, міжнародних організацій та іноземних політиків вважають дії грузинської влади законними. Водночас вони закликаючи розслідувати факти перевищення повноважень з боку поліції.
Як повідомлялось, президент Грузії Міхаіл Саакашвілі вважає, що протести в Тбілісі організувала п’ята колона Москви.