НОВИНИ

Бурджанадзе заявляє, що продовжить «викорчовування» влади Грузії

Один з організаторів протестів у Тбілісі, лідер «Демократичного руху - Єдиної Грузії» Ніно Бурджанадзе оголосила, що має намір продовжувати боротьбу проти влади.

«Все одно викорчуюь цю владу, тільки вже остаточно», - заявила Бурджанадзе.

За її словами, Саакашвілі хотів би, щоб під час втечі Бурджанадзе опинилася у ситуації, в якій народ побачив президента під час серпневої війни 2008 року.

За заявою Бурджанадзе, співробітники її особистої охорони були затримані тому, що захищали її і не дали можливості спецназу права фізично доторкнутися до неї.

Бурджанадзе заявляє, що не боїться арешту, якщо навіть вона залишиться одна, все одно буде боротиметься до кінця, і якщо не в Грузії, то хоча б у Європі знайде справедливість.

Як повідомлялось, президент Грузії Міхаіл Саакашвілі вважає, що протести в Тбілісі організувала п’ята колона Москви.

Як повідомлялось, влада Грузії розігнала акції протесту організовані в центрі Тбілісі опозицією. За словами Саакашвіли, перед розгоном лідери опозиції, втікаючи з місця мітингу на автомобілях, задавили двох людей.

26 травня МВС Грузії розповсюдило аудіозапис розмови одного з організаторів протестів Ніно Бурджанадзе зі своїм сином Анзором Біцадзе, під час якого йшлося про можливу підтримку спецназом ГРУ РФ, протестуючих грузинських опозиціонерів.

Нагадаємо, 22 травня Бурджанадзе оголосила початок революції в Грузії. У той же день відбулися зіткнення поліції з демонстрантами. Поліція застосувала гумові кулі і сльозогінний газ.

Пізніше Росія висловила «глибоку стурбованість» порушенням прав людини в Грузії. Посол Грузії в Україні Грегол Катамадзе заявив, що 21-22 травня, під час акцій протесту в Тбілісі і Батумі, російські війська були підтягнуті до кордонів Грузії.

Однозначного ставлення до подій у Грузії немає. Більшість неурядових організації, міжнародних організацій та іноземних політиків вважають дії грузинської влади законними. Водночас вони закликаючи розслідувати факти перевищення повноважень з боку поліції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.