НОВИНИ

Росія стурбувалася придушенням свобод в Грузії

Міністерство закордонних справ РФ розповсюдило заяву, в якій висловило "глибоку стурбованість" розвитком подій у Грузії, де 21 і 22 травня пройшли зіткнення між опозиціонерами й поліцейськими.

У заяві, розміщеній на сайті російського МЗСу, зокрема, наголошується: "Дії режиму Михайла Саакашвілі не можуть розцінюватися інакше, як перешкоджання реалізації населенням і політичними силами країни законних прав на свободу зборів і висловлювання думки".

На думку дипломатів, застосування сили "призведе до подальшого загострення відносин між владою й опозицією, ще більшої дестабілізації загальної ситуації в країні".

Крім того, російське МЗС назвало заяви Тбілісі про прихильність відданість "демагогічною риторикою", яка приховує небажання і побоювання подивитися в очі реальності.

"Непродумана внутрішня і зовнішня політика керівництва країни зустрічається з дедалі масштабнішим неприйняттям з боку власного населення", - наголошується в заяві.

МЗС РФ висловило надію на те, що Грузія почне виконувати зобов`язанням у сфері захисту прав людини в повному обсягу, і пообіцяло й надалі відстежувати ситуацію в республіці.

Як повідомлялось, 22 травня Бурджанадзе оголосила початок революції в Грузії.

21 травня частина опозиції Грузії на чолі з організацією «Народні збори» дала президенту Михайлу Саакашвілі три дні на те, щоб прийняти рішення про відхід у відставку.

Представники радикальних опозиційних рухів мають намір добиватися виконання ультиматуму протягом цього терміну у президентської резиденції та інших державних установ.

Організатори протестів очікують, що нинішня акція збере безпрецедентну кількість людей, і це зібрання «стане початком кінця режиму Саакашвілі».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги