Найбільшого розголосу останнім часом набуло засудження активістів за нанесення графіті із зображенням чоловіка, схожого на президента Віктора Януковича, з простреленою головою.
Так, 15 січня цього року в Сумах чотирьох активістів, які малювали такі трафарети, засудили до 1-2 років.
Також кримінальну справу порушували за аналогічні графіті у Львові.
28 червня минулого року громадські активісти біля Адміністрації президента «стріляли» в портрет Януковича з водяного пістолета. Акція, проведена КУПР та «Чорним комітетом», була покликана привернути увагу до регулярних і системних порушень Конституції, які відбуваються в Україні: політичних репресій, незаконних затримань, неправосудних вироків і постанов судів.
27 березня у Донецьку затримали учасників акції, які хотіли розклеїти листівки проти Януковича.
Водночас, на початку березня, у Херсоні наряд міліції затримав двох студентів четвертого і п'ятого курсів Херсонського національного технічного університету, які розклеювали «антипрезидентські» листівки.
24 лютого представники Коаліції учасників помаранчевої революції намагалися роздавати презервативи із зображенням президента Януковича перехожим на Майдані Незалежності в Києві.
15 лютого, під час покладання квітів до пам`ятника воїнам-інтернаціоналістам представниками влади, ветерани Афганістану вишикувалися в кілька шеренг та повернулись до них спиною.
5 лютого, у прямому ефірі українська письменниця та співачка Ірена Карпа запропонувала присутнім у студії політикам «полизати» Януковича, презентувавши їм цукерку у формі голови Януковича.
На початку 2012 року українці масово псували білборди із новорічними привітаннями президента. Білборди закидали фарбою, яйцями, а також рвали та обписували образливими написами. Було порушено щонайменше 4 кримінальні справи. Журналістів, які розміщували фото та інформацію про це, викликали на допит. А 73-річний мешканець Волині заплатив за забруднення фарбою білборда із привітанням Януковича 51 гривню.
5 грудня 2011 року біля пам’ятника Шевченкові у Львові протестувала студентка, тримаючи плакат із написом «Янукович продає державу». На студентку склали протокол за участь в несанкціонованому мітингу, хоча, як відомо, стаття Конституції наголошує, що одиночний протест не потребує подачі заявки.
Масові прояви народної «любові» Янукович мав можливість відчути і під час відвідування футбольних арен. Так, президента освистали при вікритті НСК «Олімпійський» у Києві. Крім того, фуканням і свистом супроводжувалися появи Януковича на стадіонах в Одесі та знову у Києві, а також був освистаний відеоролик Януковича у Львові.
У вересні на в’їзді у Донецьк з’явився слоган «Спасибо за ананаса», а на постаменті гірника на Шахтарській площі з’явився напис «Янык наш позор».
А проти працівників фірми Prostoprint, яка випустила футболки із написом «Спасибо жителям Донбаса за президента…» та «Спасибо жителям Донбасса за ананаса», було порушено кримінальну справу за підозрою в незаконному використанні торговельного знака-емблеми чемпіонату Європи з футболу 2012 року на футболках, чашках, кепках і іншій продукції.
Власник Prostoprint Денис Олейников заявив про погрози йому і його сім’ї, продав свій бізнес і виїхав з України. Наприкінці 2012 року він отримав політичний притулок у Хорватії.
У День незалежності пенсіонерка Галина Швидка, на знак протесту проти політичних репресій та розбудови диктатури в країні, відрізала прізвище «гаранта» від стрічки на вінку «Тарасу Шевченку від Віктора Януковича», покладеному президентом до пам’ятника Тарасові Шевченку в Києві. За це її було засуджено до позбавлення волі на 10 діб.
18 серпня на Донеччині були затримані пенсіонерки, які планували у чорних хустках, помахом руки вказати Януковичу дорогу на цвинтар в Макіївці, підкріпивши цю дію транспорантом із словами «Туди вам і дорога».
Адміністрація відеохостингу YouTube, що належить компанії Google, була змушена видаляти завантажені українськими користувачами відеоролики з матчу Динамо (Київ) – Карпати (Львів), де ультрас-праві вболівальники ображали президента Віктора Януковича і тих, хто голосував за нього.