НОВИНИ

Громадських активістів затримали під вікнами Януковича за "стрілянину" з водяного пістолета

Громадська організація "Коаліція учасників помаранчевої революції" заявляє про затримання 28 червня міліцією свого лідера Сергія Мельниченка, а також активістки Тетяни Лиходєєвої під час театралізованої акції біля будинку Адміністрації Президента в Києві. Про це сказано в повідомленні організації.

"Міліція під час мирних зборів безпідставно затримала учасників театралізованого дійства "Захистимо Конституцію України" Сергія Мельниченка і Тетяну Лиходєєву", - сказано в ньому.

Відповідно до повідомлення, акція, проведена КУПР та об'єднанням "Чорний комітет", була покликана привернути увагу до регулярних і системних порушень Конституції, які, на їхню думку, відбуваються в Україні, - політичних репресій, незаконних затримань, неправосудних вироків і постанов судів.

КУПР вважає, що таким порушенням сприяє нинішня влада і особисто президент Віктор Янукович, який за посадою повинен бути гарантом дотримання норм Конституції.

У київській міліції заявили, що щодо затриманих у четвер під час акції біля стін Адміністрації Президента активістів організації КУПР складено адміністративний протокол за непокору міліції.

За даними міліції, вони проводили санкціоновану акцію біля Адміністрації Президента. У якийсь момент вони спробували спровокувати штовханину з міліціонерами, керівник КУПР Сергій Мельниченко почав поливати правоохоронців з водяного пістолета.

Співробітники міліції не допустили протистояння, запропонували Мельниченкові й Ліходєєвій пройти в міліційну машину.

Затриманих доставили до Печерського райуправління міліції, де склали адмінпротокол за статтею 185 Адміністративного кодексу (непокора співробітникам міліції).

Нагадаємо, раніше в червні КУПР заявляв про затримання Мельниченка міліцією по дорозі на акцію, яку він повинен був проводити на майдані Незалежності в Києві. Тоді міліція спростувала цю інформацію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.