НОВИНИ

Януковича освистали під час відкриття “Олімпійського”

Президента Віктора Януковича освистали під час виступу на урочистій церемонії відкриття реконструйованого НСК "Олімпійський" у Києві. Про це повідомляє “Українська правда”.

"Сьогодні свято всієї України, адже спортивний стадіон - це подарунок усім громадянам, у першу чергу дітям і молоді, серед яких зростатимуть майбутні чемпіони", - сказав Янукович на церемонії.

Президент висловив переконання, що реалізація цього масштабного проекту відіграє позитивну роль для іміджу України у світі.

"Успішна реконструкція стадіону без сумніву стала показовим проектом для іміджу України… Готовність однієї з найважливіших арен чемпіонату з футболу Євро-2012 переконала світову громадськість, що з Україною можна мати справу", - сказав Янукович.

Він висловив переконання, що Київ, а разом з ним і вся Україна на найвищому рівні зустрінуть гостей з багатьох країн Європи, які приїдуть у 2012 році на матчі першості Європи з футболу.

Водночас, як повідомляє видання, на початку виступу Януковича в залі чути було вигуки обурення і свист.

Однак у прямій трансляції на ТРК "Україна" цього не було помітно, оскільки трансляція йшла із запізненням і в монтованій версії.

Як відомо, у серпні адміністрація відеохостингу YouTube, що належить компанії Google, видалила завантажені українськими користувачами відеоролики з матчу Динамо (Київ) - Карпати (Львів), де вболівальники ображають президента Віктора Януковича і тих, хто голосував за нього. Образливе гасло розпочинається словами “Спасибо жителям Донбаса....”

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.