НОВИНИ

На 10 працівників компанії, яка продавала скандальні футболки, завели кримінальну справу

Слідче управління Головного управління Міністерства внутрішніх справ Києва на поточному тижні порушило кримінальну справу проти близько 10 посадових осіб поліграфічної компанії ProstoPrint за підозрою в незаконному використанні торговельного знака-емблеми чемпіонату Європи з футболу 2012 року на футболках, чашках, кепках і іншій продукції.

Про це повідомила прес-служба ГУ МВС у Києві.

Справа порушена за статтею 229 Кримінального кодексу (незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмової назви, кваліфікованого позначення походження товару).

За даними міліції, футболки, чашки, кепки з емблемою Євро-2012 випускалися без ліцензії.

ГУ МВС у Києві заявляє, що діяльність поліграфкомпанії вдалося зупинити в результаті звернення власника логотипа й за допомогою контрольної закупівлі продукції на 60 тис. гривень.

Згідно з повідомленням, під час обшуку офісу компанії міліція вилучила готову продукцію, а також кліше з емблемою Євро-2012.

Нагадаємо, за словами власника компаній Prostoprint та futbolka.ua Дениса Олєйнікова, УБОЗ захопив офіси його фірм нібито через друк футболок з написом "Спасибо жителям Донбасса…".

Пізініше в Головному управлінні Міністерства внутрішніх справ в Києві пояснили, що обшук у столичній компанії з виробництва футболок Prostoprint пов'язаний з підробкою сувенірної продукції до Євро-2012.

7 вересня Денис Олєйніков звернувся до президента Віктора Януковича з відкритим листом, в якому заявив про свою готовність просити політичного притулку за кордоном.

Як відомо, у серпні у мережі інтернет з'явилися відеоролики з матчу Динамо (Київ) - Карпати (Львів), де вболівальники ображають президента Віктора Януковича і тих, хто голосував за нього. Образливе гасло розпочинається словами “Спасибо жителям Донбаса....”

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.