НОВИНИ

На Майдані міліція затримала 4 людей, які роздавали презервативи із зображенням Януковича

Співробітники міліції затримали 4 учасників акції протесту проти діяльності влади, під час якої протестувальники намагалися роздавати презервативи із зображенням президента Віктора Януковича перехожим на Майдані Незалежності в Києві.

В момент винесення з автомобіля пакета і ящика із презервативами організаторами акції - представниками громадських організацій "Коаліція учасників помаранчевої революції" й "Чорний комітет", до них підбігли співробітники міліції й, вихопивши продукцію, спробували втекти.

Організаторам акції вдалося вибити з рук правоохоронців ящик, через що презервативи розсипалися на тротуар біля Головпоштаму.

Після цього до місця події підійшли журналісти й почали знімати акцію на фото- і відеокамери, а організатори в цей час намагалися роздавати презервативи перехожим.

У підсумку співробітники міліції відібрали в організаторів весь матеріал, затримали хлопця й дівчину, які були найбільш активні під час цих подій і посадили їх у мікроавтобус.

Голова правління "Коаліції учасників помаранчевої революції" Сергій Мельниченко хотів дати журналістам коментарі, однак у цей же час ще один учасник акції одягнув на голову червоний пакет із прорізаними отворами для очей і рота.

Ці дії призвели до того, що співробітники міліції затримали цього учасника акції й Мельниченка.

Як повідомив Мельниченко на своїй сторінці у Facebook, його та ще чотирьох "волонтерів", які взяли участь у "доброчинній роздачі "Партії Кондомів", вже доставили до міліцейського відділку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.