НОВИНИ

Януковича знову освистали і «зафукали» на «Олімпійському»

Президента України Віктора Януковича освистали на НСК «Олімпійський» під час товариського матчу національних збірних України та Німеччини, який відбувся у 11 листопада. На головній арені Євро-2012 футбольний матч провели вперше після реконструкції.

На 8-й хвилині поєдинку диктор оголосив, що на стадіоні присутній президент України Віктор Янукович. Вболівальники, а на матч прийшло майже 70 тисяч глядачів, почали свистіти і кричати «фу». Дехто навіть показував великі пальці рук опущені донизу.

Януковича освистують на «Олімпійському» вже не вперше. Під час офіційної церемонії відкриття, яка пройшла 8 жовтня, президенту також дісталося від народу.

Його освистали в момент виходу на сцену для проголошення урочистої промови з нагоди відкриття арени. Однак з прямої телетрансляції заходу, яку вів телеканал ТРК "Україна", свисту не було чути. Він не припинявся протягом усього виступу глави держави.

Також під час відкриття стадіону до Євро-2012 у Львові глядачі освистали відеоролик про визначальну роль Віктора Януковича в успішному завершення будівництва стадіону.

Коли почалися кадри з виступом Януковича, через гучний свисту і криків «фу!» не було чутно звуку до відеоряду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.