Звільнений радник Трампа з нацбезпеки розповів про зміст розмови з послом РФ

15 Лютого 2017, 09:50

Колишній радник Дональда Трампа з національної безпеки Майкл Флінн розповів про зміст телефонних переговорів з послом Росії в США Сєргєєм Кисляком в грудні 2016 року. Саме інформація про ці переговори стала формальним приводом для відставки Флінна.

У свій останній робочий день на посаді радника президента США Флінн розповів виданню The Daily Caller News Foundation, що під час розмов з послом він не перейшов межу і не торкався теми санкцій, введених США проти Росії.

«Розмова була не про санкції, а про тих 35 людей, які були вислані. І ось як в результаті все обернулося», – сказав Флінн.

«Насправді розмова була такою: «Так, я знаю, що сталося. Ми розглянемо все». Але я ніколи не говорив нічого схожого на «ми плануємо переглянути санкції» або щось в цьому дусі», – пояснив екс-радник.

Крім того, колишній радник пояснив, чому не боровся за збереження своєї посади.

«Я не пручався, бо я не такий. Я за лаштунками. Я завжди був за лаштунками. Але це смішно. Це просто вийшло з-під контролю. Я став міжнародною знаменитістю помилково», – пояснив він.

Нагадаємо, радник президента США Дональда Трампа з національної безпеки Майкл Флінн подав у відставку через скандал, пов'язаний з його контактами з російським послом.

Напередодні видання WР​ повідомляло, що низка колег в адміністрації президента висловила свою недовіру Флинну через що політичний тиск на нього посилився. При цьому в Білому домі заявили про «повну довіру» Трампа Флінну, незважаючи на скандал.

Раніше ​The Washington Post з посиланням на колишніх і діючих американських чиновників повідомляло, що за місяць до інавгурації Дональда Трампа його радник з питань національної безпеки Майкл Флінн у приватному порядку обговорював тему санкцій з послом Росії в США Сєргєєм Кисляком.

Стверджується, що таким чином Флінн міг порушити закон, оскільки на той момент він не займав офіційних посад і не мав права порушувати подібні питання з представником дипломатичного корпусу. У зв'язку з цими заявами ряд конгресменів від Демократичної партії США закликали до розслідування щодо Флінна.