Науковці обговорили перспективи консервативної ідеї в сучасній Україні

14 Травня 2024, 13:07

У понеділок 13 травня у Львові відбувся круглий стіл «Важливість консервативної ідеї в сучасній Україні». Захід організований ГО «Фонд сприяння демократії» за підтримки Фонду Ганса Зайделя в Україні.

Учасники обговорили сучасні підходи до розуміння консерватизму та взірцеві моделі для наслідування. Говорили також про роль традиції та перспективи поширення консервативної ідеї в Україні. Ішлося й про форми та методи впливу на правоконсервативні середовища й рухи в Європі та США в контексті виборчих процесів і допомоги Україні.

Читайте також: Суть консерватизму

На додаток обговорили протидію російським пропагандистським наративам на ідеологічному фронті, можливість і принципи співпраці споріднених консервативних середовищ в Україні й мотивацію для молоді брати участь у розвитку та поширенні ідей консерватизму в Україні.

У заході взяли участь, зокрема, керівник програми «Етика-Політика-Економіка» Українського католицького університету Юрій Підлісний, члени ГО «Фонд сприяння демократії» Юрій Гончаренко та Валерій Майданюк, старший викладач Школи права УКУ Максим Колиба, викладач Національного університету «Львівська політехніка» Роман Лехнюк.

Читайте також: Кредо українського консерватизму

Запис круглого столу можна переглянути за посиланням.