У штабі АТО заявили про відсутність обстрілів у районі, де в п’ятницю було поранено Дейдея

15 Липня 2017, 19:51

На Авдіївському напрямку в момент поранення депутата Євгена Дейдея не зафіксовано жодних обстрілів ані в районі "промзони", ані тим більше в житлових кварталах. Про це "Українській правді" повідомили військові, які фіксують обстріли та у прес-центрі штабу АТО, відповідаючи на питання, чи відбувалися будь-які обстріли на авдіївському напрямку з 17 до 19 години.

"14 липня в період до 21 години 30 хвилин жодних обстрілів в районі Авдіївки зафіксовано не було. Єдиний обстріл з крупнокаліберних кулеметів та стрілецької зброї розпочався о 21:30 по позиціях поблизу "промзони". Тобто обстрілів з мінометів  та іншого важкого озброєння в цей час, тим більше зафіксовано не було", – повідомили  військові, що фіксують обстріли.

У свою чергу начальник прес-центру АТО В'ячеслав Петровський також повідомив, що вулиці Авдіївки не обстрілювались.

"14 липня за весь день обстрілів житлових кварталів Авдіївки не було", – зазначив він.

Сам Дейдей стверджує, що інцидент стався з ним у районі Старої Авдіївки, що не є передовою лінією, однак туди дійсно долітають ворожі міни. У такому випадку правоохоронні органи та штаб АТО завжди характеризують це як обстріл житлових кварталів міста.

За інформацією УП, Дейдей приїхав в Авдіївку до полку "Київ". У п’ятницю близько 17 години він перебував на провулку Шкільному в Старій Авдіївці. Там він нібито і тримав поранення. Про час поранення інформація різниться: з 17:20 до 18:30.

Раніше повідомлялося, що 14 липня нардеп Євген Дейдей отримав поранення стегна у промзоні міста Авідївка Донецької області. його відправили в шпиталь. Прокуратура Донецької області попередньо кваліфікувала інцидент як теракт.

Євген Дейдей був командиром добровольчого батальйону "Київ-1", у 2014 році був обраний у Верховну Раду за списками "Народного фронту". Після злиття батальйонів у в полк поліції став його куратором.

11 липня Верховна Рада відмовилася зняти недоторканність з Дейдея за поданням генпрокурора. Нардепу інкримінується ч.3 ст.368-2 Кримінального кодексу України ("Незаконне збагачення"), йому загрожує позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років з конфіскацією майна. Генпрокурор має намір внести нове подання до Ради.