Польські виробники надали докази якості броні для бронемашин “Дозор-Б”

22 Грудня 2016, 18:48

Польська  компанія Huta Stali Jakosciowych S.A. продемонструвала процес перевірки якості своєї продукції та результати відстрілу Armstal 500, яка використовується у виробництві бронемашин «Дозор-Б». Це відбулося під час візиту української делегації на завод, інформує прес-служба «Укроборонпрому». 

«Бронеплита витримує обстріл боєприпасами калібру 7,62х39, що використовується у автоматах АК та АКМ, а також калібру 7,62х51, що використовується у кулеметах (наприклад, M240) та снайперських гвинтівках (наприклад, L96A1Arctic Warfare) країн-членів НАТО», – йдеться у повідомленні.

Читайте також: "Укроборонпром" передав військовим 10 машин "Дозор-Б"

В рамках зустрічі керівники польської компанії ознайомили українську делегацію з передовим досвідом виробництва спеціальних сталей для бронетехніки, продемонстрували усі сертифікати якості продукції та зазначили можливості виготовлення сталі марки Armstal. 

«Ми працюємо з багатьма країнами світу, якість нашого виробництва та продукції підтверджена міжнародними сертифікатами та перевірками», – заявив директор з питань торгівлі та розвитку Huta Stali Jakosciowych S.A. Войцех Май.

Фахівці Huta Stali Jakosciowych S.A. зауважили, що марка сталі Armstal використовується у виготовленні корпусів бронетехніки армій країн НАТО. Вона успішно пройшла відстріл у Німеччині, перевірки якості у Франції та США. Сталь відповідає рівням натівського захисту STANAG 4569. 

«Вироблені нами бронемашини “Дозор-Б”, що вже експлуатуються військовими, захищені саме цією сталлю. Наші колеги дали беззаперечні докази своєї компетенції», – зазначив заступник генерального директора з авіабудування та виробництва концерну Володимир Коробов.

Також повідомляється, що наразі вже два заводи мають договори про співпрацю з цим польським підприємством, а саме – Львівський та Київський бронетанкові заводи.

Нагадаємо, що керівництво “Укроборонпрому” та польська компанія WB Electronics S.A. 22 грудня підписали угоду про співпрацю. Домовленості передбачають створення нових зразків зенітної та зенітної-ракетної техніки у відповідності до умов ведення сучасної війни.