Ресторанне харчування коштуватиме 1,49 млн грн. Передбачено обіди та VIP-обіди, фуршети та VIP-фуршети на десять персон по кілька разів на місяць, постійне буфетне забезпечення приймалень напоями та кондитерською продукцією.
Прибирання офісів на на вул. Хмельницкого, 6 та по вул. Гонти, 3-а, прилеглих територій, постачання питної води, забезпечення роботи ксероксів, тощо коштуватиме 11,81 млн грн.
Відкриті торги на харчування стали можливі завдяки участі другого учасника, необхідного для мінімальної кількості учасників тендеру. Їм стало ТОВ «Соррі, бабушка» Олексія Розенкова (в Києві є відомий нічний клуб з такою назвою). Фірма пропонувала за послуги лише на 360 грн. або 0,02 % дорожче, ніж «Нафтогазобслуговування».
Відкриті торги на послуги з прибирання стали можливі завдяки участі ТОВ «Бетта-клінінг» Олексія Харько, Віталія Байлова та Євгенія Морозова, яке пропонувало за послуги на 8 тис грн. або на 0,07 % дорожче.
Як повідомлялось, нещодавно заступник голови правління НАК «Нафтогаз України» Вадим Чупрун звинуватив невідомі «деструктивні сили» у роздмухуванні скандалу навколо закупівлі бурових платформ для розробки родовищ нафти та газу на Чорноморському шельфі.
Нагадаємо, 2011 року «Чорноморнафтогаз» на тендері з пов’язаними між собою фірмами придбав бурову платформу за $400 млн.
Номінальними власниками обох фірм, згідно з документами, були громадяни Латвії Ерік Ванагельс і Стан Горін.
Пізніше Горін, який працює страховим агентом, відхрестився від фірми Highway investment.
Після оприлюднення інформації про те, що платформа у сінгапурського виробника коштує на $150 млн дешевше, від досягнутої на тендері ціни, представники «Нафтогазу» заявили, що за додаткові кошти нібито буде придбано додаткове обладнання.
Крім того, міністр Мінвуглепрому Юрій Бойко назвав публікацію щодо ціни на бурову істановку «замовною», після чого журналісти подали на міністра в суд.
Також в Нафтогазі пообіцяли придбати ще дві бурові платформи на прозорому тендері. «Чорноморнафтогаз» очікував, що вартість бурової установки складе щонайбільше 648 млн грн.
Пізніше «Українська правда» повідомляла, що кошти за вишку було перераховано на рахунок фіктивної компанії у ризькому Trasta Komercbanka.
Цей же банк виявився пов'язаний з укаїнським акціонерами «РосУкрЕнерго», яких ще в політиці прийнято називати «групою Льовочкіна-Фірташа».
Третім учасником цією групи є Юрій Бойко, міністр палива та вугільної промисловості, який безпосередньо відповідав за придбання цієї бурової установки у фірми Highway Investment Processing LLP.
Нещодавно, британська фіктивна компанія Highway Investment Processing LLP почала процес ліквідації.