НОВИНИ

Журналісти подали в суд на Бойка

«Дзеркало тижня. Україна» та журналісти Юрій Ніколов та Олексій Шалайський подали позов до Печерського суду м.Києва на міністра енергетики та вугільної промисловості Юрія Бойка за його твердження про те, що розслідування газети, опубліковане під назвою «Вишка для Бойка», є «заказухою». Про це повідомляє видання.

Зокрема, видання та журналісти просять суд зобов'язати Юрія Бойка спростувати його висловлювання через інформагентство УНІАН. Матеріальні вимоги у позові відсутні.

Нагадаємо, раніше Юрій Бойко у коментарі УНІАН повідомив, що має намір звернутися до СБУ з проханням знайти замовників статті «Вишка для Бойка».

«Це чиєсь замовлення. Ми зараз попросили СБУ, щоб з'ясували, хто замовник ... Це заказуха – сто відсотків», – заявив Бойко.

Нагадаємо, що мова у статті йшла про тендер Чорноморнафтогазу, на якому той придбав за $400 млн бурову установку, у той час як на світовому ринку така сама установка коштує $250 млн. Учасниками тендеру стали дві взаємозалежні закордонні фірми.

Пізніше офіційні особи Нафтогазу України стверджували, що решту суми (різниця в ціні становить $150 млн) буде витрачено на додаткові товари і послуги, документального підтвердження чому не було надано досі.

Юридичну допомогу виданню надали Інститут розвитку регіональної преси та адвокатське об'єднання «Волков і партнери».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.