НОВИНИ

У Британії ліквідовують фірму, яка продала за завищеною ціною «вишку Бойка» (документ)

Британська фіктивна компанія Highway Investment Processing LLP, яка продала за завищеною ціною бурову вежу «Нафтогазу», почала процес ліквідації. Про це свідчить лист британського реєстраційного відомства на адресу компанії, оприлюднений на сайті британського реєстру.

Згідно з повідомленням від 10 січня 2012 року, компанію Highway Investment Processing LLP буде ліквідовано по закінченню трьох місяців, тобто 10 квітня 2012 року.

Одночасно її буде виключено з британського реєстру.

Напередодні «Українська правда» повідомляла, що 400 мільйонів доларів за вишку, придбану «Нафтогазом» за завищеною ціною, були перераховані на рахунок фіктивної компанії у ризькому Trasta Komercbanka.

Цей же банк виявився пов'язаний з укаїнським акціонерами «РосУкрЕнерго», яких ще в політиці прийнято називати «групою Льовочкіна-Фірташа».

Третій учасником цією групи є Юрій Бойко, міністр палива та вугільної промисловості, який безпосередньо відповідав за придбання цієї бурової установки у фірми Highway Investment Processing LLP.

Як відомо, в 2011 році бурова вишка була куплена в компанії Highway Investment Processing LLP, як установили ЗМІ з переплатою в 150 мільйонів доларів, за яку сплатили 400 мільйонів доларів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.