Японія відмовилася визнавати результати російських “виборів” у Криму

19 Березня 2018, 12:57

Посол Японії в Україні Шігекі Сумі заявив, що Токіо не визнає підсумків голосування на "виборах" президента Росії на території окупованого Криму. Про це повідомляє Укрінформ.

 

За його словами, уряд Японії підтримує територіальну цілісність та суверенітет України.

 

"Японія підтримує територіальну цілісність та суверенітет України і не визнає спроби зміни статус-кво силовими методами. Таким чином, Японія не визнає незаконної анексії Криму Російською Федерацією у березні 2014 року, тому відповідно і не вважає дійсним проведення в Криму так званих президентських виборів Російської Федерації 18 березня 2018 року", – підкреслив японський очільник.

 

Раніше міністр закордонних справ Австрії Карін Кнайссль заявив, що віддані на "виборах" президента РФ в окупованому Криму голоси не можуть вважатися дійсними.

 

Як повідомлялося, 19 березня президент України Петро Порошенко назвав результати "виборів" у Криму "фількіною грамотою".

 

Нагадаємо, що минулого тижня представники країн ЄС, зокрема ПольщіАвстріїФранціїНімеччиниНорвегіїЕстонії та Латвії заявили, що не визнають виборів в окупованому Криму.