НОВИНИ

Польща відмовилася визнавати результати російських "виборів" у Криму

Зазначається, що Варшава виступає за територіальну цілісність України та визнає Крим тільки як частину української держави.

Міністерство закордонних справ 18 березня заявило, що Варшава не визнає підсумків голосування на "виборах" президента Росії в окупованому Криму. Про це йдеться в офіційній заяві на сайті відомства.

 

Наголошується, що Польща виступає за територіальну цілісність України та визнає Крим тільки як частину української держави.

 

"Ми виступаємо за повагу до територіальної цілісності України та визнаємо Крим частиною української держави; це також означає, що президентські вибори на півострові, проведені владою Російської Федерації, не можуть вважатися законними", - йдеться у повідомленні.

 

 

Крім того, у польському МЗС відзначили, що міжнародна спільнота виступає проти дій РФ щодо України.

 

"МЗС Республіки Польща нагадує, що Польща, спільно з цілою трансатлантичною спільнотою, рішуче виступає проти дій Росії щодо України", - додали у заяві.

 

 

Нагадаємо, 18 березня Міністерство закордонних справ Франції  у своєму комюніке повідомило, що Париж не визнає підсумків голосування на "виборах" президента Росії в Криму. Наголошується, що через чотири роки після незаконної анексії Автономної республіки Крим та міста Севастополя, Франція залишається твердим прихильником відновлення суверенітету і територіальної цілісності України в рамках міжнародно визнаних кордонів.

 

Як повідомлялося, раніше визнавати результати «виборів» президента Росії в Криму відмовилася Норвегія.

 

Нагадаємо, 16 березня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що в Україні громадян Росії 18 березня не допускатимуть до дипломатичних установ РФ для голосування на президентських «виборах» РФ.

 

 За його словами,  відповідні дії пов'язані із проведенням РФ виборів в окупованому Криму.

 

Водночас він наголосив, що голосування в диппредставництвах та консульствах Росії на території України можливе лише за умови, якщо Москва відмовиться від проведення незаконних виборів у Криму.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.