НОВИНИ

Франція відмовилася визнавати результати російських «виборів» у Криму

У МЗС країни наголосили, що Париж залишається твердим прихильником відновлення суверенітету і територіальної цілісності України в рамках міжнародно визнаних кордонів.

Міністерство закордонних справ Франції 18 березня у своєму комюніке повідомило, що Париж не визнає підсумків голосування на «виборах» президента Росії в Криму.

 

"Франція не визнає організацію голосування на виборах президента Росії в Криму сьогодні. Насильницька зміна кордонів суперечить міжнародному законодавству, зокрема і зобов'язанням, взятим на себе Російською Федерацією", – йдеться в документі.

 

Наголошується, що через чотири роки після незаконної анексії Автономної республіки Крим та міста Севастополя, Франція залишається твердим прихильником відновлення суверенітету і територіальної цілісності України в рамках міжнародно визнаних кордонів.

 

Як повідомлялося, раніше визнавати результати «виборів» президента Росії в Криму відмовилася Норвегія.

 

Нагадаємо, 16 березня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що в Україні громадян Росії 18 березня не допускатимуть до дипломатичних установ РФ для голосування на президентських «виборах» РФ. 

 

 За його словами,  відповідні дії пов'язані із проведенням РФ виборів в окупованому Криму.

 

Водночас він наголосив, що голосування в диппредставництвах та консульствах Росії на території України можливе лише за умови, якщо Москва відмовиться від проведення незаконних виборів у Криму.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.