НОВИНИ

Австрія не визнає "виборів" президента РФ у окупованому Криму

Президент Республіки Австрія заявив, що на території Криму не можуть відбуватися правомочні вибори до російського парламенту та вибори російського президента.

У середу, 14 березня, Федеральний Президент Республіки Австрія Александер Ван дер Беллен на спільному брифінгу з Президентом України Петром Порошенком заявив, що на території Криму не можуть відбуватися правомочні вибори до російського парламенту та вибори президента РФ. Про це повідомляє прес-служба голови української держави.

"На території Криму не можуть відбуватися правомочні вибори до російського парламенту та вибори російського президента. І це не тільки моя точка зору. Це однозначна точка зору всього Австрійського Уряду", - сказав він.

Водночас Порошенко подякував Беллену й Уряду Австрії за офіційну позицію, яка була висловлена на сайті МЗС Австрії про те, що вони «не спрямовують до Криму спостерігачів, не вітають і не визнають»

Нагадаємо, що 12 березня Високий представник Європейського союзу із закордонних справ та безпекової політики Федеріка Моґеріні на спільній конференції з президентом України також заявила, що ЄС не визнає результати російських виборів в анексованому Криму.