НОВИНИ

Естонія та Латвія заявили, що не визнають результатів виборів президента РФ у Криму

У естонському МЗС також наголосили, що Росія здійснює мілітаризацію Криму, що загрожує безпеці всього Чорноморського регіону.

Міністр закордонних справ Естонії Свен Міксер повідомив, що Таллінн не визнає результатів президентських виборів Росії в окупованому Криму. Про це повідомляє прес-служба естонського МЗС.

 

"Ми засуджуємо здійснену Російською Федерацією чотири роки тому незаконну анексію, під час якої були проігноровані положення Конституції України, воля народу України і встановлені міжнародні правила. Крим є і залишиться частиною України", – йдеться в заяві.

 

Зазначається, що Росія здійснює мілітаризацію Криму, що загрожує безпеці всього Чорноморського регіону. Крім того, Естонія засудила будівництво моста через Керченську протоку, оскільки роботи ведуться без дозволу України.

 

"Естонія засуджує проведення Російською Федерацією виборів у Криму і в Севастополі й не визнає результати цих виборів", – наголосили в зовнішньополітичному відомстві.

 

Крім того, відповідну заяву зробив міністр закордонних справ Латвії Едгар Ринкевич.

 

За його словами, вибори президента РФ на території окупованого Криму не можуть бути правомочними.

 

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ України заявило, що результати голосування за президента Росії, проведеного на території окупованого Криму, не будуть визнані ні Україною, ні міжнародною спільнотою. 

 

Як повідомлялось, 15 березня міністр закордонних справ України Павло Клімкін у зв'язку з проведенням виборів президента РФ у Криму та отруєнням Скріпаля у Британії заявив, що Російська Федерація з використанням гібридних методів фактично веде третю світову війну. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.