НОВИНИ

Запорізька міліція купила 20 автівок Peugeot вартістю 2,60 млн грн

Управління державної служби охорони при ГУ МВС України в Запорізькій області 20 грудня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Віді Авеню» на придбання 20 автомобілів загальною вартістю 2,59 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Йдеться про автівки Peugeot 301 1.2E (Active), оснащені бортовим комп’ютером, підігрівом заднього й переднього скла та дзеркал, колір білий, обшивка з тканини. Кожен такий автомобіль обійдеться 129 тис. грн.

Для придбання автівок управління збиралося брати кредит у розмірі 2,60 млн грн. Тендер на нього  оголосили ще в листопаді 2012 року, але розкриття пропозицій досі не відбулося: його двічі переносили, востаннє – на 15 січня.

Кінцевими власниками фірми «Віді Авеню» через низку компаній з похідними назвами є Олександр Віталійович та Олег Олександрович Джуринські, компанія входить до однойменної групи «Віді».

Єдиним допущеним до участі конкурентом стало ТОВ «АІС-Сітроен-Центр» з групи «АІС», яку пов’язують з народним депутатом від Партії регіонів Дмитром Святашем. Фірма запропонувала дешевшу ціну, однак тендер не виграла – пропозиції оцінювалися також за умовами розрахунків і термінами поставки.

У 2013 році регіональні управління Державної служби охорони придбали легкові автомобілі Peugeot та Mitsubishi на 20,45 млн грн. На придбання автівок управління зараз масово беруть кредити. Окрім цього центральний апарат МВС придбав 23 автомобілі «Фольксваген» за 10,89 млн грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.