НОВИНИ

Кличко: До ходи на честь Бандери Майдан відношення не має

Запланований на 1 січня в Києві смолоскипний марш, присвячений 105-ій річниці від дня народження лідера ОУН Степана Бандери, не має відношення до ВО «Майдан». Про це заявив лідер партії УДАР Віталій Кличко.

«Я вчора спілкувався з Олегом Тягнибоком і сказав, що це винятково марш, у якому бере участь партія «Свобода», – сказав Кличко.

За його словами, на Майдан прийшли не ті люди, які підтримують партії, які підтримують ту чи іншу людину, «а люди прийшли боротися за себе, і не треба забарвлювати в ті чи інші кольори Майдан».

Як заявив Кличко, Тягнибок почув його і пообіцяв змінити маршрут ходи.

Згодом на брифінгу в Києві свободівець Андрій Мохник повідомив, що традиційний маршрут ходи буде дещо змінений у зв’язку з тим, що на майдані Незалежності триває безстрокова акція протесту. За словами свободівця, формуватися колона почне на вулиці Михайлівській і потім пройде вулицями Володимирською, Льва Толстого, Хрещатиком і закінчиться біля будівлі КМДА.

У «Свободі» очікують, що на смолоскипний марш на честь Бандери прийде більше людей, ніж зазвичай – до 5-10 тисяч.

Нагадаємо, що 1 січня ВО «Свобода» увосьме організує у Києві смолоскипний марш з нагоди 105-ї річниці від дня народження керівника Організації Українських Націоналістів Степана Бандери.

Ходу планувалося почати з Майдану Незалежності о 18:00, але маршрут буде змінено.

Як відомо, на Майдані Незалежності у Києві триває безстрокова акція протесту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.