Україна на засіданні юридичного комітету ПАРЄ зірвала план РФ щодо зняття міжнародних санкцій

19 Травня 2017, 16:39

Українська делегація в Парламентській асамблеї Ради Європи зірвала черговий план Росії щодо зняття міжнародних санкцій. Про це повідомив віце-президент ПАРЄ, представник фракції "Народний фронт" Георгій Логвинський, який перебуває на засіданні юридичного комітету ПАРЄ у Белграді (Сербія), йдеться у повідомленні «Народного Фронту». 

"Russia goodbye! – по-сербськи. Зірвався черговий план Росії щодо зняття санкцій через діалог і маніпуляції. Сьогоднішні слухання юридичного комітету ПАРЄ за участю депутатів Росії скасовані", – написав народний депутат. 

"Їх запросила сербський друг – доповідач по НГО для обміну думок. Це – частина загального плану повернення росіян в ПАРЄ. Однак наша делегація поставила умову, яку підтримав комітет голосуванням. Ми "за" лише за умови, якщо запрошені особи не голосували за анексію Криму, не перебувають під санкціями ЄС і не порушували права людини", – повідомив він і додав, що запрошення саме з такими умовами мали бути відправлені російським колегам. 

Читайте також: У ПАРЄ висловили недовіру Аграмунту

"Я розумію, що це дійсно важке завдання – знайти "правильну" людину за такими критеріями в Думі. Через це гості не приїхали, і засідання – або правильніше "російська маніпуляція" – зірвалася", – наголосив віце-президент ПАРЄ.

При цьому Логвинський розповів, що "колега з Сербії образилася і зауважила, що навіть в суді підсудному дають останнє слово, і вона не буде доповідачем, поки не почує дві сторони". 

"Ми з розумінням поставилися до її проблеми і підкреслили, що готові допомогти в питанні "не буде доповідачем". І в суді ми їм обов'язково надамо останнє слово", – підкреслив народний депутат. 

"Нагадали про сирійські візити в рамках дружби з Росією. Також символічно, що саме в день депортації кримських татар ми не забуваємо про важливість захисту прав людини. Гібридна війна триває, і в загальному рахунку – чергова перемога нашої делегації!" – підсумував він.

Нагадаємо, в квітні 45 членів ПАРЄ підписали декларацію з вимогою до Росії виконати припис Міжнародного суду ООН щодо відновлення Меджлісу кримськотатарського народу і припинення переслідування української мови в Криму.