“Самі все бачили”. Порошенко прокоментував телефонну розмову із Зеленським

12 Квітня 2019, 17:15

Президент Петро Порошенко впевнений, що всі, хто слухав його телефонну розмову з кандидатом в президенти, шоуменом Володимиром Зеленським в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі 1+1, зробили свої висновки і дали відповідну оцінку. Про це він сказав у п'ятницю, 12 квітня, відповідаючи на запитання журналістів у Берліні під час спільного брифінгу з Канцлером Німеччини Ангелою Меркель.

 

Зокрема, прозвучало питання, чи зможе Зеленський вести серйозні міжнародні перемовини, зважаючи на "телефонне спілкування" з президентом в ефірі програми.

 

"Ви дійсно вважаєте, що я маю це коментувати? Я впевнений в тому, що ті, хто дивився ту передачу, самі все бачили і самі здатні зробити висновки . Я думаю, що вони зробили і дали відповідну оцінку", – сказав Порошенко.

 

Як повідомлялося, президент з'явився у студії програми "Право на владу" 11 квітня і запросив "прямо зараз" на дебати кандидата на пост президента Володимира Зеленського. Однак шоумен телефоном відповів, що перебуває у Парижі, а також укотре відмовився від теледебатів на "Суспільному" і поклав слухавку.

 

Своєю чергою, гендиректор телекомпанії "1+1" Олександр Ткаченко заявив, що подасть до суду на чинного президента Петра Порошенка через його візит на ефір у студію програми "Право на владу".

 

Раніше Порошенко запросив Зеленського взяти участь у дебатах на стадіоні НСК "Олімпійський" 14 квітня о 14:14 год. 

 

3 квітня Зеленський записав звернення, у якому заявив про готовність провести дебати із Порошенком. Водночас він висунув ультиматум, що дебати мають відбутися на НСК «Олімпійський» та дав Порошенку 24 години на прийняття рішення. Своєю чергою, Порошенко оголосив, що готовий провести дебати з Зеленським. Також він відзначив, що дебати – це не шоу, і в законі про вибори президента прописані правила їх проведення.

 

Згодом керівник штабу Зеленського заявив, що Порошенко нібито має виконати ще низку умов для проведення дебатів, після чого будуть погоджені їхні дата і час. Зокрема, Іван Баканов відзначив, що «наразі зарано щось конкретно говорити щодо самих дебатів, оскільки не виконані усі вимоги, які були озвучені в цьому ролику». За його словами, йдеться про визнання кандидата кандидатом, про надання відповіді щодо медичної експертизи.

 

Натомість державне підприємство НСК «Олімпійський» повідомило, що не отримувало жодних офіційних заявок чи проектів угод на проведення дебатів між кандидатами в президенти України. Разом з цим, Національна суспільна телерадіокомпанія України повідомила, що має технічну можливість провести трансляцію зі стадіону НСК «Олімпійський», однак це питання має врегулювати ЦВК. У свою чергу, заступник голови Центральної виборчої комісії Євгеній Радченко повідомив, що дебати, згідно з законом, проводяться на Суспільному телеканалі й оплачуються з державного бюджету. На його думку, швидше за все, кандидати на пост глави держави, які говорять про дебати на стадіоні «Олімпійський», мають на увазі форму агітації, яка має оплачуватися з виборчих фондів кандидаті.

 

4 квітня керівник виборчого штабу Петра Порошенка – Олег Медведєв заявив, що чинний президент України готовий перед дебатами з опонентом Володимиром Зеленським пройти медичне обстеження.

 

5 квітня кандидати в президенти Петро Порошенко та Володимир Зеленський пройшли медичну експертизу. Порошенко здав кров на аналіз в медпункті стадіону НСК «Олімпійський». Натомість Зеленський здавав аналізи в приватній клініці Eurolab.

 

Як повідомлялося, другий тур президентських виборів 2019 відбудеться 21 квітня

96