НОВИНИ

Порошенко відповів Зеленському стосовно дебатів

Водночас чинний президент відзначив, що дебати робляться не заради видовища на стадіоні.

Президент Петро Порошенко в ніч на четвер, 4 квітня, повідомив, що готовий провести дебати з Володимиром Зеленським на НСК "Олімпійський". Про це він заявив у зверненні оприлюдненому на його сторінці в Facebook.

 

«Володимире Олександровичу. Я радий, що ви, хоч і якось невпевнено, але прийняли запрошення провести дебати. Ми з вами дуже різні. Головна відмінність – стрілки наших геополітичних компасів показують в діаметрально протилежні сторони світу. Моя країна – це сильна європейська Україна, яка ніколи, за жодних обставин, ні перед ким не стане на коліна», – наголосив Порошенко.

 

Водночас він відзначив, що дебати – це не шоу.

 

«Виборча кампанія – це подія, яка визначає майбутнє країни, нації на роки і десятиліття вперед. Тут не до жартів. Бути президентом і Верховним головнокомандувачем – це не гра, це не бажання сподобатися. Бути президентом і Верховним головнокомандувачем – значить нести відповідальність за людей, нести відповідальність за країну і всередині України, і на міжнародному рівні", – підкреслив чинний глава держави.

 

За його словами, дебати робляться не заради видовища на стадіоні.  

 

«Правила дебатів прописані в законі про вибори президента, почитайте будь ласка. Вони можуть відбуватися на базі Суспільного телебачення з трансляцією по всіх телеканалах для десятків мільйонів людей. Такі вже усталені правила. Але стадіон, так стадіон. Я чекаю на Вас, Володимире Олександровичу», – резюмував Порошенко.

 

 

Нагадаємо, 3 квітня кандидат у президенти Володимир Зеленський записав звернення, у якому підтвердив готовність провести дебати із чинним президентом Петром Порошенком. Він висунув ультиматум, що дебати мають відбутися на НСК “Олімпійський” та дав Порошенку 24 години на прийняття рішення. Своєю чергою, державне підприємство НСК «Олімпійський» повідомило, що не отримувало жодних офіційних заявок чи проектів угод на проведення дебатів між кандидатами в президенти України. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.