НОВИНИ

У Зеленського прокоментували відповідь Порошенка щодо дебатів

Баканов відзначив, що наразі «зарано щось конкретно говорити щодо самих дебатів».

У кандидата в президенти України Володимира Зеленського заявили, що Петро Порошенко нібито має виконати ще низку умов для проведення дебатів, після чого будуть погоджені їхні дата і час. Про це повідомив керівник його штабу Іван Баканов.

 

«Ми ще чекаємо, може нам ще дадуть додатково відповіді. В ролику було ще декілька питань… там було про визнання кандидата кандидатом, про надання відповіді щодо медичної експертизи», – заявив він.

 

За його словами, наразі зарано щось конкретно говорити щодо самих дебатів, оскільки «не виконані усі вимоги, які були озвучені в цьому ролику».

 

«Дата і час ще будуть погоджуватись з урахуванням предметності відповіді, яка буде надана», – резюмував керівник штабу.

 

Відповідаючи на питання, чи велись переговори щодо проведення цих передвиборчих дебатів саме на НСК «Олімпійський», Баканов зазначив: «якщо таке місце запропоноване, то, вочевидь, воно запропоноване не випадково».

 

Нагадаємо, 3 квітня кандидат у президенти Володимир Зеленський записав звернення, у якому підтвердив готовність провести дебати із чинним президентом Петром Порошенком. Він висунув ультиматум, що дебати мають відбутися на НСК “Олімпійський” та дав Порошенку 24 години на прийняття рішення. Своєю чергою, державне підприємство НСК «Олімпійський» повідомило, що не отримувало жодних офіційних заявок чи проектів угод на проведення дебатів між кандидатами в президенти України. 

 

Згодом президент Петро Порошенко повідомив, що готовий провести дебати з Володимиром Зеленським на НСК "Олімпійський". 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.