НОВИНИ

У НСК «Олімпійський» відреагували на заяву Зеленського щодо дебатів

Зокрема, у НСК відзначили, що відповідна ініціатива не обговорювалася з керівництвом держпідприємства.

Державне підприємство НСК «Олімпійський»  повідомило, що не отримувало жодних офіційних заявок чи проектів угод на проведення дебатів між кандидатами в президенти України. Про це в середу, 3 квітня, повідомляє прес-служба НСК.

 

«Пропозиція одного з кандидатів в президенти провести такі дебати на стадіоні НСК «Олімпійський» в Києві – є його власною ініціативою. Вона не обговорювалася з керівництвом держпідприємства та не узгоджувалася з графіком проведення заходів на стадіоні. У разі надходження відповідних пропозицій адміністрація НСК «Олімпійський» буде розглядати їх в робочому порядку», – йдеться в повідомленні.

 

Водночас у НСК «Олімпійський» наголосили, що є аполітичним державним підприємством та не беруть жодної участі у виборчій кампанії будь-кого з кандидатів у президенти України.

 

Нагадаємо, 3 квітня кандидат у президенти Володимир Зеленський записав звернення, у якому підтвердив готовність провести дебати із чинним президентом Петром Порошенком. Він висунув ультиматум, що дебати мають відбутися на НСК “Олімпійський” та дав Порошенку 24 години на прийняття рішення. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.