НОВИНИ

У НСК «Олімпійський» відреагували на заяву Зеленського щодо дебатів

Зокрема, у НСК відзначили, що відповідна ініціатива не обговорювалася з керівництвом держпідприємства.

Державне підприємство НСК «Олімпійський»  повідомило, що не отримувало жодних офіційних заявок чи проектів угод на проведення дебатів між кандидатами в президенти України. Про це в середу, 3 квітня, повідомляє прес-служба НСК.

 

«Пропозиція одного з кандидатів в президенти провести такі дебати на стадіоні НСК «Олімпійський» в Києві – є його власною ініціативою. Вона не обговорювалася з керівництвом держпідприємства та не узгоджувалася з графіком проведення заходів на стадіоні. У разі надходження відповідних пропозицій адміністрація НСК «Олімпійський» буде розглядати їх в робочому порядку», – йдеться в повідомленні.

 

Водночас у НСК «Олімпійський» наголосили, що є аполітичним державним підприємством та не беруть жодної участі у виборчій кампанії будь-кого з кандидатів у президенти України.

 

Нагадаємо, 3 квітня кандидат у президенти Володимир Зеленський записав звернення, у якому підтвердив готовність провести дебати із чинним президентом Петром Порошенком. Він висунув ультиматум, що дебати мають відбутися на НСК “Олімпійський” та дав Порошенку 24 години на прийняття рішення.