НОВИНИ

Зеленський висунув ультиматум Порошенку щодо дебатів

Зокрема, Зеленський заявив, що дебати мають пройти на НСК "Олімпійський".

Кандидат у президенти Володимир Зеленський записав звернення, у якому підтвердив готовність провести дебати із чинним президентом Петром Порошенком. Звернення опублікували у середу, 3 квітня, в офіційній групі "Команда Зеленського" у Facebook.

 

 

 

“Я приймаю виклик. Ось мої умови: чекаю на вас тут, на НСК “Олімпійський”. Дебати відбудуться перед народом України. Усі канали мають право транслювати дебати наживо, усі журналісти мають право бути присутніми. Кандидати повинні обов’язково пройти медичну експертизу і довести народу, що серед них немає ні алкоголіків, ні наркоманів. Країні потрібен здоровий Президент”, - заявив Зеленський.

 

Він також заявив, що “на знак поваги як мінімум до третини громадян України” Порошенко повинен публічно сказати, що “дебати відбудуться не з маріонеткою Кремля чи Коломойського, не з ватником, не з малоросом, не з бидлом, не з клоуном, а з кандидатом у Президенти України Володимиром Зеленським”.

 

“Даю вам 24 години”, - додав Зеленський. Також на відповідній сторінці опубліковано таймер з відліком 24 годин.

 

Раніше кандидат в президенти Володимир Зеленський заявив, що готовий прийти на дебати між першим і другим туром. 

 

Нагадаємо, згідно з остаточними результатами Національного екзит-полу в другий тур президентських виборів проходять Володимир Зеленський (30,6%) і Петро Порошенко (17,8%).

 

Крім того, за результатами паралельного підрахунку голосів, який у день голосування провела громадянська мережа ОПОРА, у другий тур виходять Володимир Зеленський (30,1%) та Петро Порошенко (15,7%).

 

31 березня відбувся перший тур виборів президента України. Голосування тривало з 8 до 20 години. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.