У Нью-Йорку президент Віктор Янукович провів зустріч з главами держав «Групи друзів України», де він сказав, що вирішення питання Тимошенко має бути озвучено «ближче до засідання Ради міністрів закордонних справ, яке відбудеться 21 жовтня».
Також в рамках візиту до США президент взяв участь у шостому Світовому економічному симпозіуму. Він презентував інвестиційні можливості України. Янукович висловив переконання, що запровадження зони вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом допоможе процесу виходу Європи з економічної кризи. Також він висловив сподівання, що після запровадження зони вільної торгівлі з ЄС Україна стане більш зрозумілою та доступною для всіх партнерів та інвесторів, які працюють з країнами-членами Євросоюзу.
Янукович окрім того заявив, що запуск першого етапу будівництва LNG-терміналу на Одещині може відбутись в середині 2014 року.
Також у Нью-Йорку Кабінет міністрів підписав договір з компаніями ExxonMobil, Shell і OMV Petrum про укладення угоди щодо розділу вуглеводнів, які видобуватимуться в межах Скіфської вуглецевої площі на шельфі Чорного моря
25 вересня прем’єр-міністр Микола Азаров здійснив робочий візит до Астани, де відбувалось засідання Вищої Євразійської економічної ради.
Азаров під час зустрічі з білоруським колегою Міхаїлом Мясніковічєм заявив, що Україна може приєднатися в середньому до 70 угод, які діють у Митному союзі.
Також Азаров запропонував главі російського уряду Дмітрію Мєдвєдєву перейти до практичного розгляду тих положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, які викликають занепокоєння у російської сторони.
У відповідь Мєдвєдєв заявив, що Україна при підписанні угоди про асоціацію з ЄС зможе залишитись спостерігачем у Митному союзі, але при цьому не зможе стати членом об'єднання. "Ми проводили порівняння і щодо цілої низки позицій членство в двох митних союзах не стикується. Це майже неможливо. Ми, звичайно, можемо вести переговори і ми будемо їх вести. Але якщо говорити про повноцінну участь, а не про те, про що іноді наші українські партнери кажуть: ось ми підпишемо одну угоду – ось радість -то яка, вони підпишуть одну угоду з МС. Але заради цього зовсім не обов'язково бути спостерігачем, заради цього можна шукати альтернативні форми роботи" , – сказав глава уряду РФ.
Стало відомо, що комітет з питань закордонних справ Європарламенту підтримав проект запиту до Європейської Комісії про заходи у відповідь на тиск Росії на країни Східного партнерства, підготовлений депутатом Яцеком Сарюш-Вольським (Група народних партій, Польща).
Голова Верховної Ради Володимир Рибак заявив, що з 20 вересня зарплата екс-депутату Ігорю Маркову не нараховуватиметься, а його картка для голосування заблокована.
Міністерство освіти і науки спростувало інформацію про обов’язковий збір персональних даних батьків учнів шкіл для Єдиної електронної бази з питань освіти.
У Харкові депутат міськради проголосували за рішення про демонтаж меморіальної дошки Шевельову. Буквально через півгодини після цього троє чоловіків розбили і забрали пам'ятний знак.
Мер Харкова Геннадій Кернес заявив, що комунальні служби міста не причетні до демонтажу пам’ятної дошки. Міліція проводить перевірку за фактом демонтування пам'ятки.
У Росії активістів Greenpeace, затриманих російськими прикордонниками у Печорському морі та звинувачених у піратстві, доправили у слідчі ізолятори Мурманська та області. В той же час президент РФ Владімір Путін заявив, що не вважає піратами затриманих активістів Greenpeace.
Стало відомо, що Європейська комісія прийняла рішення про дострокову лібералізації ринку ЄС для алкогольної продукції з Молдови.
В Узбекистані правозахисника Бобомурода Раззокова визнали винним в торгівлі людьми та засудили до чотирьох років позбавлення волі.
25 вересня держсекретар США Джон Керрі підписав перший в історії міжнародний договір про торгівлю зброєю. При підписанні Керрі відзначив, що даний документ повинен стати «важливим кроком» у глобальних зусиллях щодо зміцнення миру.