НОВИНИ

Азаров запропонував Мєдвєдєву перейти від загальних слів до конкретних справ

Прем'єр-міністр Микола Азаров запропонував главі російського уряду Дмітрію Мєдвєдєву перейти до практичного розгляду тих положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, які викликають занепокоєння у російської сторони. Про це повідомив прес-секретар Азарова Віталій Лук'яненко.

"Я пропоную перейти від загальних міркувань - що заважає, а що не заважає - до практичного розгляду положень, які викликають суперечливі оцінки або стурбованість наших партнерів. Я за те, щоб знаходити спільну мову і реагувати на реальні загрози, коли вони є, а не на гіпотетичні", - передав Лук'яненко слова Азарова у ході зустрічі з російським прем'єром у середу в Астані.

Лук 'яненко додав, що в ході переговорів сторони обговорили широке коло питань двосторонніх відносин, зокрема, висловили стурбованість зниженням товарообігу між двома країнами.

Нагадаємо, раніше Дмітрій Мєдвєдєв заявив, що Україна після набуття чинності договору про асоціацію з ЄС втратить привілеї в торгівлі з Росією, можливі навіть обмеження. Він також не виключає, що Україну в асоціації з ЄС може чекати розвиток за сценарієм Греції або Кіпру.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.