Лідери двох держав обговорили можливість направлення в Україну моніторингової місії ОБСЄ. Путін нібито заявив, що "діяльність такої місії має поширюватися на всі українські регіони".
Глава РФ також в черговий раз наголосив на законноті так званого кримського "референдума", який, за словами Путіна, "відповідає нормам міжнародного права і Статуту ООН" і нібито проходив з урахуванням "відомого косівського інциденту".
"Жителям півострова була гарантована можливість вільного волевиявлення і самовизначення", – переконують у Кремлі.
"Глави держав відзначили, що, незважаючи на наявні відмінності в оцінках, необхідно спільно шукати шляхи сприяння стабілізації становища в Україні", – відзначають у прес-службі.
Як відомо, у Криму сьогодні відбувся так званий "референдум" щодо статусу АРК.
Згідно із оприлюдненими даними Республіканського інституту політичних та соціологічних досліджень, у Криму 93% учасників так званого "референдуму" проголосували за приєднання АРК до Російської Федерації.
Комісія з проведення референдуму відзвітувала, що явка людей під час "плебісциту" перевищила 80%.
США і Євросоюз уже назвали кримський "референдум" нелегітимним. Тим часом, у Росії вважають, що голосування у Криму відповідає нормам міжнародного права.
За даними прес-служби УДАР, у Криму скриньки для голосування носили по квартирах, змушуючи людей брати участь у "референдумі".
На думку голова Комітету виборців України Олександра Черненка, високу явку на "референдумі" у Криму забезпечили махінації зі списками.