НОВИНИ

У Криму скриньки для голосування носять по квартирах, змушуючи людей брати участь у "референдумі"

У Криму групи осіб ходять по квартирах зі скриньками і змушують людей голосувати, а іноді самі заповнюють бюлетені і пачками вкидають їх в урни. Про це розповідають очевидці, повідомили в прес-службі УДАРу.

“У Криму групи осіб у супроводі міліції ходять по квартирах зі скриньками і змушують людей голосувати і ставати співучасниками псевдореферендуму. Крім того, наші хлопці зафіксували не один випадок, коли ці особи власноруч заповнюють бюлетені і пачками вкидають їх у скрині”, - повідомляють кримські активісти.

За їхніми даними, станом на 12:00 явка на так званий референдум, зокрема, у місті Севастополі склала 60%, з яких 40% отримано завдяки виносним урнам. 

Як повідомлялося, агітація за приєднання кримського регіону України до Росії тривала на півострові і в суботу, яку проголосили "днем тиші", і сьогодні, коли відбувається так званий "референдум".

Крім того, стало відомо, що на "референдумі" можуть проголосувати громадяни Росії.

Нагадаємо, США і Євросоюз уже назвали кримський "референдум" нелегітимним. Тим часом, у Росії вважають, що голосування у Криму відповідає нормам міжнародного права.

Читайте також "Референдум" у Криму: провокації, міжнародне невизнання та "радість" Росії

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.