НОВИНИ

У кримській виборчій комісії відзвітували, що явка на "референдумі" склала більше 80%

У Криму закрилися виборчі дільниці з проведення референдуму про статус півострова, явка перевищила 80%.

У 20:00 на території Криму закрилися всі 1205 дільниць з проведення "загальнокримського референдуму" про статус півострова, пише "Кримінформ".

"Явка громадян перевищила 80%. Ці дані майже в два рази вище за аналогічний показник на виборах до Верховної Ради України в 2012 році", - інформує комісія з проведення референдуму.

"Загальна цифра по Криму  - 1  250 427 осіб, у відсотковому відношенні 81,36%. Місто Севастополь - 274 тисячі 136 (осіб), у відсотковому відношенні 89,51%. І всього по автономної республіці Крим – 1 524 563 осіб  - у відсотках 82,71%", - заявив глава комісії з референдуму Михайло Малишев.

Водночас, як заявив голова міської виборчої комісії Севастополя Валерій Медведєв, явка у місті склала 85%.

"Згідно з наявними даними, які до мене надійшли вже після закриття виборчих дільниць, явка перевищила 85%. Збір даних щодо явки ще не завершений", - додав він. 

Нагадаємо, згідно із оприлюдненими даними Республіканського інституту політичних та соціологічних досліджень, у Криму 93% учасників так званого "референдуму" проголосували за приєднання АРК до Російської Федерації.

Як відомо, США і Євросоюз уже назвали кримський "референдум" нелегітимним. Тим часом, у Росії вважають, що голосування у Криму відповідає нормам міжнародного права.

За даними прес-служби УДАР, у Криму скриньки для голосування носили по квартирах, змушуючи людей брати участь у "референдумі".

На думку голова Комітету виборців України Олександра Черненка, високу явку на "референдумі" у Криму забезпечили махінації зі списками.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.