Інавгурацію Путіна призначено на 7 травня

8 Березня 2012, 13:22

Зокрема, в постанові, за яку напередодні проголосували всі 15 членів російської ЦВК, йдеться про те, що вибори президента Російської Федерації визнані такими, що відбулися, і дійсними. «Вважати обраним на посаду президента Російської Федерації Володимира Володимировича Путіна, який здобув 45 602 075 голосів, що становить 63,60% , тобто більш ніж половину голосів виборців, які взяли участь у голосуванні», – йдеться в документі.

Лідер Комуністичної партії РФ Геннадій Зюганов на виборах набрав 17,18% голосів, у самовисуванця Михайла Прохорова – 7,98%, у голови Ліберально-демократичної партії Володимира Жириновського – 6,22%, в очільника «Справедливої Росії» Сергія Миронова – 3,85% голосів.

Інавгурацію обраного президента у Росії заплановано на 7 травня.

Як повідомлялось, президент РФ Дмітрій Мєдвєдєв привітав прем'єр-міністра Владіміра Путіна з «абсолютно переконливою» перемогою на виборах. За словами Мєдвєдєва, такий результат «показує, що громадяни Росії довіряють тому курсу, який проводився нашою державою останніми роками».

ЗМІ повідомляли, що президент Віктор Янукович планує взяти участь у заходах з нагоди інавгурації президента Росії Владіміра Путіна.

Нагадаємо, Владімір Путін вже заявив, що після обрання його президентом не збирається кардинально змінювати зовнішню політику Росії. Тим часом, міжнародні експерти вважають, що нинішня зовнішня політика Кремля – шкодить Росії. Зокрема, колишній міністр закордонних справ Великої Британії Малкольм Ріфкінд у вважає, що путінська політика холодної війни завдасть Росії значної шкоди.

Читайте також: Нафта. Путін. Стабільна Росія

 


 

Позначки: