НОВИНИ

Мєдвєдєв привітав Путіна з «переконливим» обранням президентом

Президент РФ Дмітрій Мєдвєдєв привітав прем'єр-міністра Владіміра Путіна з обранням президентом Росії.

«Перш за все, хотів би привітати Вас з обранням президентом Російської Федерації. Вчора Центральна виборча комісія підбила підсумки. Результат абсолютно переконливий, і він показує, що громадяни нашої країни довіряють тому курсу, який проводився нашою державою останніми роками», - сказав Мєдвєдєв.

Напередодні Центрвиборчком підбив остаточні результати президентських виборів і оголосив про обрання на посаду президента Росії Путіна, що одержав 63,60% голосів виборців.

Мєдвєдєв побажав Путіну успіхів.

«За останній час ми справді разом створювали основи нової економіки, модернізували економіку, міняли технологічний устрій. Природно, багато уваги приділялося розвитку соціальної сфери, хоча очевидно, що тут багато різних моментів. Дуже важливе завдання стояло і стоїть перед нашою державою - забезпечення безпеки, обороноздатності і, звичайно, підтримка належного рівня взаємин з іншими країнами на нашій планеті», - сказав Мєдвєдєв.

Він упевнений, що всі ці напрями будуть затребувані Путіним у майбутній роботі і побажав йому «максимальних успіхів».

«Ще раз вітаю з обранням», - сказав Мєдвєдєв.

Як повідомлялось, Владімір Путін вже заявив, що після обрання його президентом не збирається кардинально змінювати зовнішню політику Росії. Тим часом, міжнародні експерти вважають, що нинішня зовнішня політика Кремля – шкодить Росії. Зокрема, колишній міністр закордонних справ Великої Британії Малкольм Ріфкінд у вважає, що путінська політика холодної війни завдасть Росії значної шкоди.

Нагадаємо, колишній прем'єр-міністр РФ Владімір Путін отримав 63,60% голосів на виборах президента Росії і виграв президентську гонку в першому турі. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.