Янукович дав зрозуміти, що і надалі роздаватиме людям обіцянки

8 Березня 2012, 11:38

«Говорячи про проголошені ним соціальні ініціативи, Глава держави підкреслив: зростання національної економіки протягом останніх двох років створило передумови для початку реалізації серйозних кроків, спрямованих на посилення соціального захисту громадян – і насамперед найбільш незахищених верств. «У нас взагалі не повинна бути без уваги у країні жодна людина… Якщо ми поважаємо себе, ми повинні поважати інших. І ми зобов’язані це зробити», – сказав Янукович.

«Ми повинні в людину вкладати – починаючи з дня народження – виховувати, давати освіту, створювати умови для отримання знань, а потім забезпечувати робоче місце, на якому вона здатна утримувати і себе, щоб гідно жити, і свою сім’ю», – зауважив президент.

Як повідомлялось, опозиція негативно сприйняла свіжі обіцянки Януковича. Зокрема, партія «Наша Україна» розглядає обіцянки президента щодо соціальних реформ як спробу випустити пару суспільного невдоволення напередодні виборів та як прояв небезпечного популізму, єдиною метою якого є покращення електоральних рейтингів Партії регіонів, але не життя громадян України.

А у партії «Батьківщина» вважають, що «в переддень парламентських виборів влада роздасть 7 мільярдів, але після виборів забере у людей з лихвою, в кілька разів більше, так само як це вони зробили після президентських виборів».

Нагадаємо, 7 березня на засіданні уряду Янукович доручив Кабінету міністрів із травня провести перерахунок пенсій, з 1 червня відновити виплати вкладникам Ощадбанку СРСР. Янукович також пообіцяв підвищення доплат учасникам, інвалідам війни, членам сімей померлих ветеранів війни, інвалідам праці, шахтарям.

Янукович також пообіцяв, що з травня в Україні запрацює іпотека під 2-3% річних, а також доручив уряду спростити процедуру реєстрації транспортних засобів.

Читайте також: Янукович зіграв Діда Мороза під 8 березня