НОВИНИ

Янукович запевняє, що з травня в Україні запрацює іпотека під 2-3% річних

В Україні з травня розпочне працювати програма іпотечного кредитування для придбання доступного житла під 2-3% річних. Про це повідомив Президент України під час розширеного засідання Кабінету міністрів.

«З травня почне працювати державна іпотека – програма кредитування під житлове будівництво. Вартість кредиту для людей становитиме не більше 2-3%. Інше компенсує банкам держава. Терміни таких кредитів будуть розраховані на 10-15 років», - сказав глава держави.

Янукович зазначив, що реалізація даної програми дасть змогу «завантажити» будівельні компанії, підняти рівень виробництва будівельних матеріалів, збільшити попит на українську металопродукцію на внутрішньому ринку.

Крім того, програма забезпечення громадян доступним житлом сприятиме економічному розвитку держави.

Як повідомлялось, 7 березня на засіданні уряду Віктор Янукович влаштував своєрідний «парад обіцянок». Зокрема, пообіцяв підвищення доплат учасникам, інвалідам війни, членам сімей померлих ветеранів війни та інвалідам праці в 2012 році.

Також Янукович доручив Кабінету міністрів із травня провести перерахунок пенсій, а з 1 червня відновити виплати вкладникам Ощадбанку СРСР.

Крім того, президент пообіцяв спростити процедуру реєстрації транспортних засобів для автомобілістів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.