Голова КВУ: У першу чергу оскаржувати результати виборів треба по Києву і Первомайську

16 Грудня 2013, 17:44

За його словами, в першу чергу це треба робити по Києву і Миколаєву.

«Я думаю, що будуть вони оскаржувати. І десь є підстави. Особливо якщо ми говоримо про 132-й округ (Миколаївська область) і 223-й (місто Київ), де розрив між лідерами є незначним, який вирішується питанням двох або кількох дільниць. Тут оскаржувати треба», – сказав Черненко.

За його словами, головне, щоб ті, хто оскаржуватиме, дали «солідну доказову базу».

«Для нас головне, щоб навіть ті скарги, які і ми подавали, і кандидати на етапі кампанії щодо підкупу виборців, були сьогодні розслідувані. Тому що, коли ми говоримо про підкуп, ми не можемо сьогодні сказати, скільки людей було куплено. Ми знаємо, що багато. У Черкасах це було масово. Але, щоб встановити точний вплив, це має провести відповідне слідство. Тому оскарження буде. І головне, щоб ті, хто оскаржуватиме, дали солідну, відповідну доказову базу. Тому що у нас всі вибори завжди оскаржуються. Я думаю, що в першу чергу це треба робити і по Києву, і по Миколаєву», – додав голова КВУ.

Нагадаємо, опозиція заявила про масштабні фальсифікації на проведених 15 грудня довиборах.

Громадянська мережа ОПОРА заявила, повторні вибори відбулися згідно з чинним законодавством та міжнародними стандартами лише в одному з п'яти округів.

Дані ЦВК відрізняються від оприлюднених напередодні результатів екзит-полу.