НОВИНИ

Пилипишин вважає, що переміг на виборах цивілізовано

Кандидат у народні депутати у 223 столичному окрузі Віктор Пилипишин подякував виборцям і оппонентам та назвав ці вибори цивілізованими і демократичними. Про це Пилипишин заявив 16 грудня на брифінгу.

«По-перше, хочу подякувати всім, хто прийшов на вибори. Це вища ступінь прояву демократії і свободи волевиявлення! Я б хотів подякувати своїй команді, сім'ї і друзям за підтримку, яку вони надавали за останній рік і, зокрема, останній місяць», - заявив Пилипишин.

Він також подякував своїм опонентам за «досить рівні і цивілізовані вибори».

«Очевидно, що ми виграли ці вибори (виходячи з попередніх результатів). Проте, хочу ще раз підкреслити, що ми чекаємо офіційних результатів для підтвердження наших підрахунків», - сказав Пилипишин.

Він підкреслив, що йшов на вибори із закликом відставки уряду повернення до парламентсько-президентської форми правління, проведення всеукраїнського референдуму з питання зовнішньополітичного вибору України і перевиборів всіх гілок влади.

«Своїм виборцям і всім жителям району і столиці хочу сказати, що не важливо, яким буде сьогоднішній результат - це початок довгого шляху до зміни нашої країни на краще. Ми повинні негайно знайти вихід з національної кризі. Ми повинні бути єдині як одна нація, яка знає, як вести діалог і долати внутрішні розбіжності», - підсумував Пилипишин.

Як повідомлялось, раніше представники ВО «Свобода» заявили про фальсифікацію результатів виборів в 223-му окрузі в Шевченківському районі в Києві, де змагалися самовисуванець Віктор Пилипишин та свободівць Юрій Левченко.

Нагадаємо, опозиція заявила про масштабні фальсифікації на проведених 15 грудня довиборах.

Громадянська мережа ОПОРА заявила, повторні вибори відбулися згідно з чинним законодавством та міжнародними стандартами лише в одному з п'яти округів.

Дані ЦВК відрізняються від оприлюднених напередодні результатів екзит-полу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.