НОВИНИ

Опозиція: фальсифікацією виборів влада загострює ситуацію в країні

Влада пішла на наступний етап загострення, про що свідчать учорашні вибори на п‘яти округах. Про це заявив журналістам голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк 16 грудня, повідомляє прес-служба «Батьківщини».

«Ми будемо вимагати порушити кримінальне провадження, тому що вибори сфальшовані», - наголосив він.

«Влада пішла на наступний етап загострення. Те, що відбулося вночі на виборчих дільницях, – сваволя, фальшування. І так вони хочуть проводити президентські вибори», - наголосив Яценюк.

Він підкреслив, що ці вибори треба відстояти.

«Ми будемо вимагати і від ЦВК, і від генпрокуратури дій», підкреслив опозиціонер.

Як повідомлялось, раніше представники ВО «Свобода» заявили про фальсифікацію результатів виборів в 223-му окрузі в Шевченківському районі в Києві, де змагається самовисуванець Віктор Пилипишин та свободівць Юрій Левченко.

До того "Батьківщина" заявила, що вибори в 94-му окрузі в Київській області сфальшовані на користь провладного кандидата, самовисуванця Руслана Бадаєва, що "є підставою для скасування результатів виборів".

А штаб голови Миколаївської ОДА Миколи Круглова вночі оголосив його перемогу над опозиціонером з різницею в 2%.

Нагадаємо, згідно з  даними екзит-полу, проведеного соціологічною групою «Рейтинг», у виборчому округу № 132 перемагає кандидат у народні депутати від опозиції Андрій Корнацький, який набрав 48,8% голосів. За голову Миколаївської ОДА Миколу Круглова проголосували 43,6% виборців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.