НОВИНИ

Екзит-пол: опозиція перемагає у трьох із чотирьох округах

За даними екзит-полу, проведеного соціологічною групою «Рейтинг», у трьох з чотирьох виборчих округах перемагають кандидати від опозиції. Такі дані оприлюднив 5 канал.

Так, у виборчому округу № 132 (Первомайськ, Миколаївська обл..) перемагає кандидат у народні депутати від опозиції Андрій Корнацький, який набрав 48,8% голосів. За голову Миколаївської ОДА Миколу Круглова проголосували  43,6% виборців.

На виборчому окрузі № 194 (Черкаси), за даними екзитполу, перемагає самовисуванець Михайло Поплавський (47, 3%), опозиціонер Микола Булатецький (42,2%).

На виборчому окрузі №197 (Канів) перемагає опозиціонер Леонід Даценко (72%), на другому місці – самовисуванець Сергій Червонописький (15,6%).

В окрузі № 223, за даними екзит-полу, кандидат від опозиції, свободівець Юрій Левченко набрав 51,8%, а Віктор Пилипишин – 34,8%. 

Даних по округу № 94 (Обухів) ще немає.

Опитування проходило на виході зі 125 виборчих дільниць. Кількість опитаних склала понад 7300 респондентів. Виборчі дільниці для опитування відбиралися випадковим чином із дотриманням принципу рівномірності. Респонденти на дільницях відбиралися відповідно до кроку, який був незмінним протягом усього дня виборів.

До роботи на Екзит-полі було залучено понад 250 інтерв’юерів, крім того, близько 50 осіб займалися організацією опитування, контролем, збором даних та їх обробкою».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.