Другу сесію Верховної Ради опозиціонери відразу розпочали із блокування.
Так, 5 лютого – у день відкриття сесії – опозиція заблокувала трибуну з вимогою забезпечити персональне голосування в Раді.
Блокування тривало 17 днів, 22 лютого парламент відновив свою роботу. Це сталося після того, як лідери фракцій підписали документ зі змінами до регламенту роботи парламенту щодо персонального голосування.
5 березня народні депутати від опозиційних фракцій заблокували Верховну Раду, протестуючи проти позбавлення Сергія Власенка депутатського мандату.
7 березня вони пішли зі сесійної зали Ради, оскільки наступний тиждень був призначений для роботи в комітетах парламенту. Тоді опозиція оголосила вимоги щодо можливого розблокування Верховної Ради 19 березня. Зокрема, опозиція вимагала розглянути проект постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії ВР з питань розслідування фактів антиконституційного перегляду владою волевиявлення українського народу на парламентських виборах 2012 року, розглянути проект постанови ВР про призначення чергових виборів депутатів Київради і міського голови Києва, а також заслухати звіти уряду та президента. 19 березня Верховна Рада відновила свою роботу.
Водночас 19 березня депутати від фракції ВО «Свобода» заблокували трибуну Ради, реагуючи на виступ керівника фракції Партії регіонів Олександра Єфремова, що розмовляв російською мовою. Після цього між депутатами від фракції ВО «Свобода» і Партії регіонів виникла сутичка, під час якої депутат від Партії регіонів Артем Семенюк напав на свободівку Ірину Сех.
Наступне блокування відбулося 2 квітня, коли Верховна Рада відмовилася призначити чергові вибори мера Києва та Київради на 2 червня 2013 року. Блокування призвело до проведення регіоналами і комуністами 4 квітня «виїзного засідання» Ради.
6 червня опозиція заблокувала трибуну Верховної Ради, вимагаючи особистого представлення президентом Януковичем свого щорічного послання. Опозиція також вимагала призначення довиборів у п'яти округах і позачергових виборів у Києві на 27 жовтня та повторного голосування за денонсацію угоди з Кіпром. Згодом спікер Володимир Рибак відкрив засідання з гостьової ложі. Депутати із провладних фракцій проголосували кілька постанов про призначення суддів. Журналісти помітили випадки кнопкодавства під час цих голосувань. Депутати від опозиції увесь час намагались прорватися до ложі, з якої вів засідання Рибак. Час від часу між депутатами з більшості та опозиції виникали сутички, які тривали і після закриття засідання.
Ще одне блокування відбулося 4 липня. Опозиція заблокувала Раду після того, як депутати більшості проголосували за звільнення Володимира Шаповала з посади голови Центральної виборчої комісії. Опозиція вважає незаконним це голосування. Проте менше ніж через півгодини Раду розблокували.