НОВИНИ

Єфремов не приховує, що під час бійки регіонали кнопкодавили

Депутати від фракції Партії регіонів під час вечірнього засідання у четвер свідомо голосували за інших.

Єфремов пояснив, що депутати свідомо голосували за інших, оскільки частина їхніх колег охороняла гостьову ложу від депутатів-опозиціонерів.

При лідер ПР запевнив - всі депутати, картки яких голосували, перебували в сесійному залі.

В той же час, голова "Свободи" Олег Тягнибок заявив, що його політсила планує ініціювати звільнення депутата Партії регіонів Володимира Макеєнка з посади голови регламентного комітету парламенту.

Політик зазначив, що Макеєнко, а також голова Рахункової комісії Ради, депутат від ПР Володимир Олійник під час голосування на вечірньому засіданні парламенту голосували неперсонально й натискали кнопки за своїх колег.

"Ви вдумайтеся тільки: голова регламентного комітету дозволяє собі голосувати за інших депутатів, тоді як він, навпаки, має стежити за персональним голосуванням... І голова Рахункової комісії робить те ж саме... Звичайно, ми будемо вимагати відставки цих осіб, які займають свої посади неправильно", - сказав він.

Тягнибок вважає недозволенним неперсональне голосування депутатів, які займають такі посади.

Водночас у прес-службі "Батьківщини" повідомили, що зафіксували, як "двома картками голосували депутати ПР Віктор Тихонов, Володимир Наконечний", а також "двічі порушив процедуру голосування "регіонал" Геннадій Васильєв".

Раніше депутат від Батьківщини Олександр Бригинець на своїй сторінці у Facebook заявив, що голова Верховної Ради Володимир Рибак та перший віце-спікер Ігор Калєтнік проголосували під час вечірнього засідання ВР з місць, не обладнаних засобами для голосування. 

Нагадаємо, у четвер опозиція заблокувала трибуну Верховної Ради, вимагаючи особистого представлення Януковичем свого щорічного послання, з чіткою відповіддю на питання, куди він інтегрує Україну - у Євросоюз,чи в Митний союз.

Опозиція також вимагала призначення довиборів у п'яти округах і позачергових виборів у Києві на 27 жовтня та повторного голосування за денонсацію угоди з Кіпром.

Згодом спікер Володимир Рибак відкрив засідання з гостьової ложі. Депутати з провладних фракцій проголосували кілька постанов про призначення суддів. Журналісти помітили випадки кнопкодавства під час цих голосувань.

Депутати від опозиції увесь час намагались прорватися до ложі, з якої вів засідання Рибак. Час від часу між депутатами з більшості та опозиції виникали сутички, які тривали і після закриття засідання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.