НОВИНИ

Опозиція оголосила Рибаку вимоги щодо можливого розблокування Ради

На пленарному засіданні Верховної Ради 19 березня опозиція вимагає розглянути проект постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії ВР з питань розслідування фактів антиконституційного перегляду владою волевиявлення українського народу на парламентських виборах 2012 року. Про це під час відкриття погоджувальної ради повідомив голова Верховної Ради Володимир Рибак.

Пізніше лідер фракції УДАР Віталій Кличко уточнив, що ця ТСК має провести розслідування, зокрема, і дій спікера відносно позбавлення депутата Сергія Власенка мандата.

Він зазначив, що другим питанням опозиція пропонує розглянути проект постанови ВР про призначення чергових виборів депутатів Київради і міського голови Києва.

Крім того, опозиція просить передбачити розгляд на пленарних засідання 19-22 березня законопроектів щодо європейської інтеграції.

22 березня опозиція ініціює присутність прем’єр-міністра Миколи Азарова та інших міністрів у ВР у рамках години запитань до уряду.

"Ми хочемо чітко знати, коли уряд Азарова буде звітувати про свою роботу в парламенті. Ми також звернулися до президента, щоб він прийшов у парламент і відзвітував", - заявив Кличко.

Як відомо, 5 березня народні депутати від опозиційних фракцій заблокували Верховну Раду, протестуючи проти позбавлення Сергія Власенка депутатського мандата. 7 березня вони пішли з сесійної зали Ради, оскільки наступний тиждень був присвячений роботі в комітетах парламенту.

Пленарне засідання Ради відбудеться 19 березня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.