НОВИНИ

Верховна Рада відновила роботу

Верховна Рада 19 березня о 10:00 розпочала роботу. В сесійній залі зареєстровано 390 депутатів.

Про початок засідання оголосив спікер Володимир Рибак.

На початку засідання склали присягу народний депутат Роман Стаднійчук за списком Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" і Олександр Козуба за списком Партії регіонів замість позбавлених депутатських повноважень за рішенням ВАСУ Сергія Власенка та Андрія Веревського.

Рибак також оголосив про входження у фракцію Партії регіонів Івана Мирного. До цього депутат не входив до жодної фракції парламенту, однак був членом Партії регіонів.

Як відомо, 5 березня народні депутати від опозиційних фракцій заблокували Верховну Раду, протестуючи проти позбавлення Власенка депутатського мандата. 7 березня вони пішли з сесійної зали Ради, оскільки наступний тиждень - робота в комітетах парламенту.

Напередодні опозиція оголосила вимоги щодо можливого розблокування Верховної Ради 19 березня. Зокрема, опозиція вимагала розглянути проект постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії ВР з питань розслідування фактів антиконституційного перегляду владою волевиявлення українського народу на парламентських виборах 2012 року, розглянути проект постанови ВР про призначення чергових виборів депутатів Київради і міського голови Києва, а також заслухати звіти уряду та президента.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.