НОВИНИ

Рада відновила свою роботу

Голова Верховної Ради Володимир Рибак відкрив другу сесію парламенту.

Станом на 12.45 спікер Володимир Рибак оголосив сесію відкритою, депутати заспівали гімн.

У залі зареєструвалося 346 депутатів, які зустріли керівництво ВР аплодисментами.

Перед відкриттям представники апарату позривали зі стін зали усі опозиційні плакати з закликами до персонального голосування.

Як повідомив на своїй сторінці у Facebook свободівець Олександр Аронець, Рибак зачитує список відсутніх депутатів, які не зареєструвалися і їхні картки вилучаються.

Водночас, пролунали, зокрема, прізвища Давида Жванії, Андрія Шевченка та Віталія Кличка, які були присутні в залі, а Кличко навіть стояв прямо перед Рибаком, консультуючись зі своєю фракцією.

«Якщо не розписався, то про що мені треба оголошувати? Я правильно роблю?», – запитав Рибак, зірвавши овацію зали.

Він також повідомив, що відправив у відрядження віце-спікера Руслана Кошулинського, якого в залі немає, і попросив депутатів, які не зареєструвалися письмово, самоідентифікуватися підняттям руки з місця.

Депутати підняли руки, а Кличко навіть встав з місця. «Віталію Володимировичу, сядьте», – попросив його Рибак.

Як повідомлялось, після підписання Лідерами фракцій документу зі змінами до регламенту, о 12:30 опозиція розблокувала парламент.

Раніше Віктор Янукович заявив, що близько 11:00 йому доповіли, що парламент вже розблокували.

Нагадаємо, раніше опозиціонери повідомили, що у ході переговорів вони вийшли на компроміс з парламентською більшістю в питанні про персональне голосування, і Верховна Рада може запрацювати у п'ятницю.

Опозиція блокувала президію і трибуну парламенту з 5 лютого, вимагаючи забезпечення персонального голосування всіх народних обранців. До сьогодні переговори про розблокування роботи парламенту завершувались нічим. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.