Влада почала позбавляти майна підприємців, які брали участь у протестах

15 Січня 2014, 17:54

У об'єднанні вважають, що Фурман, один з координаторів осередку ВО Майдан, який забезпечував доїзд людей в Київ на Майдан, а також надавав підтримку для його функціювання, став жертвою політичних репресій.

"Ми бачимо, що режим посилює тиск на підприємців, які виступають проти бандитської влади", – заявив уповноважений парламентської фракції Свободи на Вінниччині Андрій Мохник.

Фурман стверджує, що у жовтні Державний архітектурно-будівельний контроль проводив перевірку його кафе й не виявив порушень, про що був складений відповідний акт.

"Вони написали, що не виявлено ніяких порушень, і, відповідно, я можу працювати далі", – стверджує свободівець.

Однак пізніше виявилося, що підприємець мав сплатити сто тисяч штрафу.

"У понеділок, 13 січня, до мене на фірму прийшов судовий виконавець, який з’явився, аби описати майно. Мотивація – існування несплаченого штрафу в розмірі 103 230 грн., про який я взагалі нічого не знав", – розповідає Фурман.

За його словами, йому продемонстрували відповідний негативний акт, датований тим же числом, що й позитивний, який уклала комісія в тому ж самому складі.

"На основі цього документа мені нібито виписано штраф, про що мене як підприємця не було повідомлено. Відповідно, я не міг оскаржити їхні дії в суді", – пояснює Фурман.

Він стверджує, що 13 січня ухвалено постанову про арешт його майна, яке цього ж дня оголосили в розшук.

"Оскільки моя мама є одним із співзасновників підприємства, то вони накладають арешт навіть на її пенсію", – наголосив він.

Підприємець обурений такими діями чиновників і вважає їх протиправними.

"Закликаю всіх підприємців, які зазнали тиску з боку влади, які відчувають цю несправедливість, долучитися до протидії свавіллю режиму. Треба пікетувати їхні оселі, аби вони відчули, що є спротив їхньому безчинству", – заявив він.

Як повідомлялось, раніше суди ухвалили кілька рішень про позбавлення водійський прав людей, які 29 грудня з’їздити до Межигір'я, де розташована резиденція президента Віктора Януковича.

Активістів звинувачують у тому, що вони нібито не зупинились на вимогу працівника ДАІ. При цьому жодних доказів цього факту ДАІ не наводить. Щонайменше на 2080 машин складено такі рапорти.

Нагадаємо, нещодавно активіст Автомайдану Дмитро Булатов заявив, що Державтоінспекція має список водіїв, що їздили до президентської резиденції Межигір'я